Dlaczego warto pracować dla globalnej marki?Polska na przestrzeni kilku ostatnich lat stała się zagłębiem firm z sektora SSC/BPO. Globalne marki coraz chętniej wkraczają na nasz rodzimy rynek, oferując ciekawe oferty zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyśpieszony kurs umiejętności pracy w zespole, negocjacji oraz poszanowania różnic kulturowych. Jakie są zalety pracy w tak dużej organizacji? Poniżej nasza lista.


ZNANA MARKA

Jedną z niewątpliwych zalet pracy w międzynarodowej firmie jest fakt, że pracujesz dla rozpoznawalnej na rynku marki. Jest to korzystne dla pracownika, ponieważ wystarczy jeden rzut oka na CV, żeby ocenić jego doświadczenie. Znane marki, a tym samym ich pracownicy, najczęściej cieszą się dobrą opinią na rynku.

 

STABILIZACJA

Dzięki pracy w dużej firmie zyskasz poczucie stabilizacji. Większa firma zaproponuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz umowę o pracę.  


ŚCIEŻKA KARIERY

Jako nowy pracownik międzynarodowej firmy masz już od początku wytyczoną ścieżkę kariery. Wiesz, do czego dążysz i masz jasno określone cele. Wiesz także, co musisz zrobić, żeby otrzymać awans i po jakim czasie możesz się go spodziewać. Krórko mówiąc - masz pewność, że twoja kariera nie stanie w miejscu.

 

STANDARDY PRACY

Każda globalna organizacja posiada własne narzędzia, procedury i starannie wypracowane standardy. Dzięki takiej strukturze i narzędziom pracownik ma świadomość, że znajduje się w dobrze funkcjonującym środowisku. Może się skupić na istotnych dla zadaniach i uniknąć organizacyjnego bałaganu.

 

JĘZYKI OBCE

Nieocenionym atutem pracy w międzynarodowej organizacji jest możliwość używania języków obcych przy wykonywaniu codziennych obowiązków. Wykonując telefony, wymieniając maile i rozmawiająć ze współpracownikami cały czas pracujesz nad swoimi kwalifikacjami językowymi. Co więcej, pracodawcy bardzo często inwestują w rozwój swoich pracowników, oferując możliwość uczestniczenia w specjalistycznych kursach, także językowych.

 

Duże, globalne firmy są świetnymi pracodawcami, także dla osób dopiero zaczynających swoją karierę. Praca dla rozpoznawalnej marki, a co za tym idzie, współpraca z najlepszymi specjalistami na rynku, z pewnością zaprocentuje w przyszłości – pozwoli Ci szybko rozwinąć umiejętności zawodowe oraz zdobyć cenne doświadczenie w pracy w nowoczesnym, dynamicznym i międzynarodowym środowisku.

Zatem po co dłużej czekać? Kliknij i rozpocznij swoją karierę.

 

Autorka artykułu: Monika Markowska, researcher w SSC Heroes


Comments