Tramwaj zwany… HR w Centrach!18 i 19 października w Krakowie odbędzie się jedyna w Polsce konferencja dedykowana branży HR w firmach SSC/BPO/ITO – HR w Centrach Usług Biznesowych i IT. Pojawią się na niej kluczowi specjaliści i managerowie, których organizatorzy konferencji zabiorą w trasę po różnych zagadnieniach świata HR.


Pierwszy dzień poświęcony będzie rekrutacji oraz zagadnieniom wellbeingu. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się dlaczego tradycyjne metody rekrutacji to już za mało, jak stworzyć efektywne EVP oraz dlaczego wellbeing w pracy jest ważny i jak może wpłynąć na efektywność pracy.

W trakcie drugiego dnia Tramwaj zwany… HR obierze dwa kierunki: rozwój liderów oraz zarządzanie różnorodnością. Przewidywany postój na przystankach dotyczących zatrudniania osób niepełnosprawnych, struktury organizacyjnej firmy, a także tego jak zadbać o rozwój liderów, tak by oni zadbali o rozwój firmy.

To już 5. jubileuszowa edycja Konferencji. Wystąpią czołowi eksperci oraz mówcy, wśród nich m.in. Rahim Blak, Sylwia Królikowska, Marcin Urbaś, Marek Grodziński, Piotr Prokopowicz.

Konferencja w języku polskim, ale z tłumaczeniem symultanicznym na język angielski. Być może to dobra okazja do zaproszenia swoich anglojęzycznych znajomych? Zapraszamy do rejestracji!

SSC Heroes jest oficjalnym patronem medialnym wydarzenia.

Wszelkie szczegóły dotyczące programu i warunków uczestnictwa znajdą Państwo na stronie www.HRwcentrach.pl.


Comments